KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - TRASA KONCERTOWA POPIÓR 2020

Jesienią 2020r. zespół Kat & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową, która będzie promować ich ostatni album 'Popiór' wydany w 2019r.

Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz koncerty które musiały zostać odwołane w związku z zarządzeniami władz. Dodatkowo na liście pojawiło się też sporo nowych miast, również tych, w których koncerty wcześniej były całkowicie wyprzedane.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

Przedstawiamy pełną rozpiskę koncertów zespołu Kat & Roman Kostrzewski - Wrocław, Kraków i Rzeszów zamykają listę!

Już w ten piątek 06.03.2020 w Elbląskim klubie Mjazzga rozpocznie się trasa koncertowa zespołu KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020. Dodatkowe koncerty odbędą się 05.04 we Wrocławiu w A2, 19.04 w Krakowie w Klubie Kwadrat oraz 26.04 w Rzeszowie w klubie Pod Palmą. Trasa obejmie łącznie 15 miast, które zespół odwiedzi na przełomie marca i kwietnia tego roku.

THY DISEASE - Zobacz nowy teledysk "Infrasonic Noises'

Tuż pod koniec zeszłego roku a dokładnie 19 grudnia 2019 ukazał się 7 album THY DISEASE - “ Transhumanism” wydany nakładem Creative Music Records. "Infransonic Noises" to drugi - po opublikowanym w ubiegłym roku "Aluminium Cities" teledysk THY DISEASE, którym zespół promuje swój najnowszy album.

Reżyserią i realizacją klipu zajęła się po raz kolejny wrocławska Grupa 13.

Trasa KAT & Roman Kostrzewski - "Popiór 2020"

Już na przełomie marca i kwietnia zespół KAT & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową która będzie promować ich ostatni album "Popiór" wydany w 2019r.

Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz miasta w których koncerty były całkowicie wyprzedane. Jak wiemy pod sam koniec roku 2019 zespół musiał odwołać kilka koncertów ze względu na stan zdrowia Romana Kostrzewskiego. Frontman w ostatnich dniach przeszedł operację i ma się dobrze, ale będzie go jeszcze czekał najprawdopodobniej jeden zabieg w pierwszej połowie tego roku.

KAT i ROMAN KOSTRZEWSKI w Creative Music!

Z dumą informujemy, że od dziś Creative Music będzie oficjalnie reprezentować zespół Kat & Roman Kostrzewski czyli pionierów i jednocześnie weteranów krajowej sceny metalowej! Startujemy już na wiosnę w przyszłym roku z koncertami w Polsce promując ostatnie wydawnictwo zespołu POPIÓR. O Dalszych planach będziemy informować już wkrótce!

Zachęcamy do polubienia i śledzenia zespołu na ich oficjalnym profilu: www.fb.com/KATandRomanKostrzewski

THY DISEASE zapowiada nowy album "TRANSHUMANISM" - premiera już 19 grudnia!

THY DISEASE ujawniają szczegóły dotyczące ich najnowszej płyty zatytułowanej "TRANSHUMANISM" , której premiera została wyznaczona na 19 grudnia tego roku za pośrednictwem CREATIVE MUSIC RECORDS. Zespół opublikował już pierwszego singla z nowego wydawnictwa, a konkretnie "Aluminium Cities"

Siódmy z kolei album w dyskografii THY DISEASE bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień.

Creative Music Records - nowy odział !!!

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że plan, który od pewnego czasu formował się w naszych głowach stał się faktem! Panie i panowie, przedstawiamy nasz kolejny projekt - Creative Music Records!

Dzięki determinacji i doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni wszystkich lat działając w branży muzycznej założenie oficjalnej wytwórni fonograficznej jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Widzimy w tym wielką szansę na owocną współpracę z artystami, których znamy już od dłuższego czasu jak i nowymi, obiecującymi zespołami, których pojawia się coraz więcej.

Oficjalna zapowiedź trasy HYAENA BITING THE EAST TOUR 2016

Już za tydzień w czwartek 12 maja SADIST i THY DISEASE rozpoczną inwazje koncertową po Bloku wschodnim, odwiedzając na swojej drodze takie państwa jak: Polskę, Białoruś, Rosje, Armenie, Gruzje, Ukrainę i Mołdawie.
Trasa swój finał będzie miała miejsce w Krakowie 12 czerwca podczas kolejnej edycji Festiwalu METALFILIA.
Ponadto na kilku koncertach w Rosji będą im towarzyszyć 2 zespoły, POKERFACE z Moskwy i THRASHRED z Sankt-Petersburga.

BLOOD MANTRA TOUR has come to an end!

For 2 weeks Decapitated, HATEOFFICIAL, Thy Disease, Krysthla and Aktaion were touring Balkans playing 13 shows in 9 countries!
The tour is over now, and we can tell that it was good one! Huge thanks for everyone who was involved into it at any stage. Bands, crew, promoters, and especially you who came to see bands live and supported extreme scene - hats off - THANK YOU!!!
That is not our last word about Balkans! Expect more info about further concerts soon!!

Strony